MOLER PROFESIONAL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taha Dje 10:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ
BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESOINALE TË BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL. .
PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLERAJ OFROJMË KATALOGE NGJYRASH.
.
Mob 044 296 933 Viber 38344296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim