MOLER PROFESIONAL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taha Dje 21:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË
PUNA BAHET MIR DHE PASTERT
Mob 044 296 933
Viber 38344296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim