Material Termoizolues

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Beni-M 12 Shk 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
N.SH.P Beni-M Prishtinë

Ofrojme fasada RENOVA,ngjyra RENOVA ,RELUX&RELIUS&GRANITI,styropoll,ngjitës styropolli, dekorime të ndryshme nga styropolli,laminat,material hidroizolues italian etj me çmime shumë të volitshme dhe cilësi të garantuar.Gjithashtu i kemi edhe grupet e mjeshtërve per fasada,gled ,ngjyra dhe termoizolime te jashtme.


Adresa:Përballë Komunës së re në Arbëri(ish dragodan)


N.SH.P Beni-M
Arbeni
044 428 132

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim