Materiale INOXI

Shitet nga: Dreni 31 Maj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Furnizojme me material te INOX-it si Tuba rrethore, Tuba Katrore, Llamarina, Shufra rrethore etj. me shumice dhe pakice te importuara nga Zvicra dhe Suedia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim