Materiali i shtepis

Shitet nga: Islam Vrapci 27 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet materiali i shtepis , pra . Dritare , dera , kulmi , ullukt , gilinderat , etj . konkretisht shiten pjeset e jashtme te shtepis . Shtepia u ndertua ne vitin 2010 , dhe pjeset kan ni cilesi jazakonisht te mir dhe jane ne nje nivel te lart dhe te rujta ne menyr te duhur . Faliminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim