Materjal per ndertim

Shitet nga: sheti 26 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim dritare te drurit te lesnes dhe te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim