Metal punues eroni metal

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eroni metal 03 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 111 EUR

Komuna: Prishtinë
Ju ofrojm gjdo gje nga metali duke filluar nga gilinderat rrethojat dyert si dhe konstruksjone metalike dhe kapriata te madhesive te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim