Mjete te punes

Shitet nga: Leutrimi 13 Krr 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten mjete pune si
Panela Te perdorura ne gjendje te shfrytzueshme
me dimesione 3000x500 2500x500 2000x500 1500x500 si dhe panela te reja te paperdorura me te gjitha dimesionet po ashtu edhe panela te zeza me dimensione 2500x1250x21mm te pa perdorura
po ashtu shiten edhe traje (DOKA) te perdorur me gjatesi te ndryshme 1.90m 2.65m 2.90m 3.60m 3.90m te gjitha te importuara nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim