Moler ngjyrosje rinovime etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taha Dje 21:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLERAJ
OFROJMË KATALOGE NGJYRASH
Mob 044 29 69 33 .
Viber 38344296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim