Motora per dyer te Garazha

Shitet nga: Gezim 11 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Motorr per dyer te garazhave.Dyerve mbeshtjellese.
Jan prodhim Italian .dhe nje cilsie shum te Lart.
Posedojn bllokad te nxehtesis(nderpritet nese mbinxehet)
Posedon bllokad magnetike(nuk lejon deren te bie posht)
APRIMATIC-Italia
Viber:+38649541432

Dyer .der.dera.dyerve.automatic.automatik . door .doors . dors . garazh.garazha .garazhave. pvc.termopan.alumin.oborrit. oborreve . Oborre . Loakl . Bmw . Mercedes . Audi . Golf . Iphone . Pelet . Peletit . Samsung . Led . Lcd . Germantore.german . Tore . Qepeni . Sprinter . Kombi . Kamion . Transporter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim