N.N 3Aconstuction Kompani ndërtimi të objekteve ..

Shitet nga: N.N 3A Construction 06 Qer 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NN-3A-Construction ne ndertojmë objekte të ndryshme duke filluar nga ndërtimi i shtëpive, hallave sportive, banesave, xhamive, etj
Ne ju garantojmë per cilsi në ndertim dhe në materialet e përdorura gjatë ndërtimit.
Poashtu bejm dhe fasada te jashtme tilla te fasades, me cilsi te l'art me pervoj nga europa. Foto te cilet shini jan te realizuara ne dis à vende te BEse nga kompania jone.

Juve ju mbetet te na besoni për të tjerat kujdesemi ne..

Na kontaktoni në këta numra telefoni: +377 ( 0 ) 45 540 583 +377 ( 0 ) 45 675176

nga ora 08:00 deri ne ora 18:00

mirpresim!!!

www.facebook.com NN-3A-Construction
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim