N N P "SHEQA COMPANY"

Shitet nga: Sheqa Company 11 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nderarja Ndertimore "Sheqa Company " bën projektin dhe nderitmin e objekteve të ndryshme .
Shtëpi banimi , Objekte industriale , Objekte banesore të gjitha llojet e ndertimeve.
Posedojm projekte të ndyrshme të shtëpive të banimit .
Projektet punohen nga stafi i companis inzhinier i Ndertimtaris dhe Arkitekt .
Për kontakt :044 156 874 ,044 210 536 dhe 044 453 134
Na vizitoni edhe ne facebook. sheqa companyGjithashtu pranojm edhe ndonjë vetur nese na konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim