NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taha Sot 11:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ..
NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZYR .HOTELERI. ETJ SI DHE RINOVIME . DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS
KEMI NGJYRA TE KUALITETIT TE PREFERUARA PER DHOMA
PUNA BAHET MIR DHE PASTERT
OFROJM KATALOGE NGJYRASH..
Mob..044 296 933..
Viber: +38344296933


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim