Ndertim Komplet me qelsa ndor Shtëpi, Lokale,Vil..

Shitet nga: WINWORK 18 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kryejm keto pune:
1.Ndertojm shtepi, Lokale afariste, Vila banimi etj.te gjitha me qelesa ndor.
2.Kryejm Ndertimin, mallter, fasad, glet,stiropor dhe knauf sipas deshires suaj.
3.Dyer, Dritare, Roleta, Fasada strukturale dhe gjysemstrukturale nga plastika dhe Alumini.
4.Instalimin e Ujit, Kanalizimit, Rrymes dhe vendosjen e elementeve percjellese.
Pra kompanija jone eshte e specializuar te kryej pun qe prej themelit te shtepis deri ne perfundim me te gjitha qka I nevoitet kerkesave tuaja.
Kompanija jone eshte e specializuar, licencuar ne vendet e BE-së.
Kemi pervoje me rreth 20 viteve.Qmimet jane te volitshme per krah kualitetit te cilin e kemi.
Ne ju garantojm per cilesi dhe kualitet.
Per me shum kontaktoni ne nr ose viber:
+377 44 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim