Ndertimin e shtepive

Shitet nga: N.N "DONI.nb" 03 Pri 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndermarrje ndertimore "DONI.nb"
Bejm: Ndertimin e shtepive, objekteve afariste dhe kolektive.
Ndertimin e vrazhed,
Suvatimin: me mallter, fasade, glet etje.
Izolimin: Hidro izolime, dhe termo izolime.
Dhe shum sherbime te tjera qe kan te bejn me ndertim
Ju garantojm ne punen tone...
tel:044364041
viber:+37744532699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim