OFERTA DHE KUALITETI ME I MIRE.....

Shitet nga: GLOBBUS 16 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
https://www.youtube.com/channel/UCm_QG3-wjypCVO4msYSvlYg

Dyer automatike për Garazha,
Dyer me Senzor,
Rampa,
Motora për dyer rrëshqitse
NTP" GLOBBUS" Me kualitetin më të mirë në treg....

KUJDES NGA DYERET E IMITUARA.. ..!!!!!!!!!!

DYERT ORIGJINALE MUND TE GJENI VETEM TEK NE!

15 VITE PËRVOJ....!

DYER GJERMANE - PERFAQSUES TE AUTORIZUAR PËR KOSOVE I FABRIKES GJERMANE -NORMSTAHL ENTREMATIC.

PER ME SHUME N'A KONTAKTONI ;

GLOBBUS ME SALLONET E SHITJES NE:
PRISHTINË.. . 044 888 475 ...... 038 233 433 VIBER ; 044 888 475
PRIZREN ... 044 255 079.... 029 227 204
GJILAN.. . 044 147 284...


http://www.youtube.com/watch?v=u57lgwoumP0
http://globbus.webs.com/apps/photos/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim