Ofert speciale

Shitet nga: Ofert 22 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes keto dy elemente ne kushte dhe çmim te mir. Çmimi eshte i perfshire per te dyja elementet.
Vaske per banjo dhe bojler 10 liter
Tel. kontaktues: 044/049 875514
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim