PARKET LAMINAT DYER dekorime unikate

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 3Dekor Home 03 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitje dhe montim : PARKET , LAMINAT , DYER, dekorime unikate , rafaello, piktura me porosi

Adresa : Prishtinë
Rruga : Lidhja e Prizrenit ( ish reka - afer tregut te gjelbert 150 m )

Facebook : 3Dekor Home
ose
TreDekor Home
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim