PARKET LLAMINAT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH."BESI" 14 Krr 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NE BEJM SHITIJ TE GJITHA MATERJALET OSE PRODUKTET PER DYSHEME PO ASHTU BEJM EDHE MONTIM TE PARKETIT DHE BEJM EDHE GRRYERJEN E PARKETIT TE VJETER DHE BEJM PERMISIMIN E TIJ E BEJM TE RI DHE BEJM EDHE MONTIMIN E LLAMINATIT JUVE JU MBETET VET TE NA KONTAKTONI DHE JU DO TE BINDENI ME PUNIMET TANA TE NA ESHTE E OBLIGUSHME TERMINI JU MIR PRESIM NEVE MUNDENI TE NA GJENI NE RRUGEN LIDHJA E PRIZERENIT NE TOPHANE AFER SEMAFORAVE KRYESOR POR PER QDO INFORMACION MUNDENI TE NA KONTAKTONI EDHE NE

TEL.044-202-974
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim