PARKET MONT

Shitet nga: burim 09 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Prishtinë
OFROJM KETO SHERBIME :
BEJME MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PARKETIT
KEMI MOZAIK PARKET PER SHITJE
SI DHE MUNDESI ME KOMPENZIM
DERI NE 3000 M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim