PARKET

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BESI 11 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NE I KRYEJM TE GJITHA MONTIMET E PUNUARA NGA DRURI NE PERGJITHESI TE DYSHEMEVE

PARKET MONTOJM DHE SHESUM DHE BEJM RIPARIMIN E PARKETIT TE VJETER E BEJM TE RI

MONTIM LLAMINATI DHE SHITJEN E TIJ

JUVE JU MBETET VETEM TE NA THIRRENI JU DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME SHERBIMET TONA DHE ME PUNIMET E PARKETIT OSE TE THEMI ME NDRYSHE PUNIMET E GJITHA DYSHEMEVE TE PUNUARA NGA DRURI

NE GHINDEMI NE TOPHANE Rruga LIDHJA E PRIZERENIT AFER SEMAFORAVE
POR PER QDO INFO SHTES MUNDENI TE NA KONTAKTONI NE NR.TEL. 044202974 PO NE TE NJEJTIN NUMER MUNDENI TE NA THIRRNI EDHE NE VAJBER JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim