Parket , Laminat , Dyer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PARKET , LAMINAT , DYER 28 Mar 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

SHALA PARKET

Shitje, montim dhe riparim : PARKET , LAMINAT , DYER, llajsne , ngjitës dhe llaqe për parket , bëjme montimin e tyre në stile të ndryshme sipas dëshirës,

PO ASHTU BËJMË STRUGITJEN -- RIPARIMIN E PARKETIT me makina GJERMANE bashkohore .

( Në punën përfundimtare parketi bëhet i ri )

Facebook : SHALA PARKET , Laminat , Dyer


Adresa : Prishtinë "Lidhja e Prizrenit" ( ish reka , rruga per kolevice afer Tregut të Gjelbërt )Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim