Parket dhe Laminat,Dyer te mbrendshme,shkalle,etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro Design 30 Krr 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Euro Design
Bejme Shitje,Montim.Renovim te Laminatit,Parketit dhe Shkallëve të drurit

Lokacioni:
Udhekryqi Lipjan-Janjevë, 200 metra larg kryqit ne drejtim te lipjanit


Numrat e telefonit
045 574 988
049 117 060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim