Pllaka te ndryshme...

Shitet nga: Shtëpia e Ankandeve - Kosova 11 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Klient të nderuar në Shtëpinë e Ankandeve Kosova mund të gjeni një numër të konsiderushëm të pllakave të formateve dhe ngjyrave te ndryshme.

Orari i punës ( Hëne - Shtune 10:00 deri 18:00 )

Kontakti: 045600050
info@ankandet.com
www.ankandet.com

Gjendemi në Veternik, rrugës per Hajvali ( 1 km larg Hotel Gorenjes )
Për të na gjetur më lehtë klikoni linkun e më poshtëm:

http://www.youtube.com/watch?v=hO11qkdxIU0

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim