Pllaka betoni dhe teraceri 40x40x5

Shitet nga: valdet 28 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pllaka te kulitetit te larte me te gjitha shtresat mbrojtse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim