PoliPropilen

Shitet nga: Hazer Shehu 16 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim Polipropilen te nxjerrur nga akumullatoret.

Ky produkt sherben si lende e pare per prodhimin e Granulatit te Plastikes si dhe prodhimin e Produkteve te Plastikes.

Vlen te ceket se Plastika eshte nxjerre, copetuar, pastruar, lare, terrur nga Akumullatori dhe Mund te perdoret menjeher per prodhimin e Granulatit te Plastikes.

Kapacitet vjetor 2,000 Ton (2 Milion KG).

Ju lutem kontaktoni ne telefonat: 044 797 678 dhe 049 877 487. Person Kontaktues Hazer Shehu, Dardani, Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim