Punkryesi ASBBA

Shitet nga: atdhe 11 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojm gjitha punet me keramik shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes . punojm edhe me kopenzim vetura etj,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim