Punoj kamina furra picav skara kamina,grilla

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: luli 22 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
punoj kamina modern dhe klasik si dhe furra picav skara
te gjitha kaminat punohen me matrial te WURTH tulla shamot
lulzim osmani 044 340 307 prishtin 038 236 744 ose
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim