Punojmë Me Kran Dhe Bëjm Transport Të Qdo Peshe...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.sh-''EUROSHPED1''transport ME KRAN Sot 12:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI 6t(ton),CISTERNAVE TE NDRYSHME,KULMAVE, BARAKAVE-SHUPAVE -KIOSKAVE, ETJ ETJ


TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com
Faceook:Auto Vinq EUROSHPED1

EUROSHPED1 NE YOUTUBE KLIKO KETU

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim