Punojme termoizolimet glet suv fasad knauf kompe..

Shitet nga: nazif 21 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojm termoizolimet fasad glet jashtme dhe brendshme moler .knauf,keramika,instalimit ujit marreveshja kompezim me vetur dhe mobilje dhomes fjetes , kuzhin ,punojm edhe me qmim .vetem me pune dore pa material num mob,044532929.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim