Qatia shpk merrem me ndertim dhe projektim

Shitet nga: shpk qatia 19 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
firma qatia mirret me ndertim te ult dhe te lart
gjithashtu bejm edhe projektimin e shtepijav objektet afariste ne kemi edhe projekte te gatshum per shtepia sipas deshirds tuaj
nes e punoni me firmen ton ne ju ofrojm projektin gratis dhe mbikqyrjen e nga ingjinjer te licencun
per mbikqyrje ju mund te shikoni edhe ne fb. shpk qatia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim