Qeremide Te Perdorura

Shitet nga: Nexhmedin 08 Qer 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Qeremie Te perdorura Jan Rreth 1400 Qeremide dhe 150 Kapuqa.Per Me Shum Na Kontaktoni Ne Numrin-044360960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim