Qeremide

Shitet nga: shukri 20 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 900copa qeremide qeremidet jan ashtut si duken n fot t interesuarit lajmron n teleffon qmim per cop o 15cent bajm dhe me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim