Qeshma dhe arka tbunarit me guri.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: behar bytyqi 16 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim qeshme dhe arka te bunarit te punuara me guri jan teper tmira per oborr ,
per qdo rast kontakto pronarin behar bytyqi tel: 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim