Qeshme prej gurit dhe funtana te llojllojshme.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 24 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit , si dhe kryem keto pun prej gurit : dyer te oborrit , mure te llojllojshme , kamina te ndryshem , furra buke , tovolina sipas madhsis , grilla etj .
pronar Behar Bytyqi tel 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim