RAMA DHE DRITARET

Shitet nga: Naim 05 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dyr dhe dritaret e shtepis urgjent me qmim te volitshum
Tel 044142270 naim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim