ROLETA KLASIKE NGA ALUMINI

Shitet nga: mentori 04 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Komuna: Prishtinë
POLETA KLASIKE NGA PVC 23 euro/ROLETA KLASIKE NGA ALUMINI 42 euro /PERDE SHIRITORE 9 euro RPLETA VENECIANE 8 euro /DYER HARMONIK 42 euro /PERDE ROLLO 13 euro PERDE ZEBRA 24euro/VENECIANE NGA DRURI 42 euro TE GJITHA KETO QMIME JAN TE CEKURA ME MATJE DHE MONTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim