ROLETA TE JASHTME ALUMIN 40 EURO

Shitet nga: METI MONT 24 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
PROGRAMI I PUNES PUNOIM SIPAS PROSIS RILETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETA PUNOHET SIPAS VENDIT KEMI DISA NGJYRA DHE KUALITET TE MIR PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES SI DHE TE DHITHA LLOJET E PERDEVE ROLETA VENECIANE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA TE DRURIT PERDE TRAK SHRITORE DYER HARMONIK PERDE STORE PER INFORMATA ME TE HOLLESISHME NA KONTAKTONI NE 044 100 035+VIBER OSE 049114 635 JU MIRPRESIM.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim