ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

Shitet nga: METI MONT 02 Tet 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PROGRAMI
I PUNES ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETA E JASHTME MBRON
NGA TE FTOFTIT DHE VERES NGA NXETSIA DHE NGA ZHURMA E JASHTME KEMI DISA
NGjYRA DHE KUALITET TE MIR ROLETA PUNOHET SIPAS VENDIT NGA DITA E
MATJES 2 DERI NE 3 DIT MONTOHEN PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME NA
KONTAKTONI 044 100 035 +VIBER OSE 049 114 635 JU MIRPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim