Rain Bird 100HV Valvole

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: i solution 24 Shk 19:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Valvole Rain Bird 100 HV
Hyrja dhe dalja Femrore 1"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim