Rrethoja per shtepi

Shitet nga: ismajl 17 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
URGJENT SHITEN Rrethoja per oborr ose truall jan ne gjendje shum te mir dhe me qmim te volteshem per qdo informat me kontaktoni ne numrin 045633050 ismajli jan 52 metra me 3 rena jan te hjekne nga muri i shtepis shiten per arsyje se shtepin e kam dhen per me ndertu banesa ja vlen mi ble me nji qmim shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim