SHITEN DYRT E OBORRIT moler ngjyrosje rinovime etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taha Dje 21:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL
PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLERAJ.
Gjindem ne Prishtinë .
Mob 044 29 69 33
Viber 38344296933 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim