SKELE ME QERA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Sot 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SKELE ME QERA

I JEPIM SKELET ME QERA SKELET JANE SHUME TE MIRA PER PUNE NE E BEJM MONTIMIN DHE QMONTIMIN E TYRE NE TERE TERITORIN E KOSOVES LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim