SKELE ME QERA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 19 Jan 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
JAPIM SKELE ME QERA


JAPIM SKELE ME QERA SKELET JANE TE SIGURTA PER PUNE NE BEJME MONTIMIN DHE QMONTIMIN E TYRE NE TERE TERITORIN E KOSOVES LAJM NE KETE NR 044 854 578 DHE 044 257 561 FLM PER MIRKUPTIM KLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim