Servisim dhe riparim te dritarev nga plastika

Shitet nga: Alberti 02 Dhj 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm shitjen montimin servisimin dhe riparimin e te gjitha dyerve dhe dritarev nga plastika 044 417 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim