Servisimin e dyerve dhe dritarev nga plastika

Shitet nga: Alberti 04 Pri 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm servisimin e dyerve dhe dritarev nga plastika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim