ShI ten kranat te ardhur prej italije

Shitet nga: Naser gashi 07 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten kranat shum te rujten imadhi esht 20.metre dhe 25 shkon pjertaz kurse krahun eka 27.metre izingun me dy komanda. Tjetri esht maj vogel. 15 metre lartsin kurse krahun 16.metra shum iperdorshum.qmimet Jan imadhi 12500.kurse ivogli 6300.me.pare Kesh Jan kto qmime me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim