Shes Llampat e neonit dhe nje dritare

Shitet nga: xxx 07 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes llampat e neonit te ardhura nga Gjermanija

2 x 0.60 x 0.60
2 x1.5 x 0.30
Dritarja ka dimensione 80 x 1.20

po ashtu I shes edhe 300 cop tjegulla te reja te greqis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim