Shes Qeremide Te Vjetra

Shitet nga: Nexhmedin 27 Shk 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Qermide Te Vjetra.Jan Afro 1400 Qeremide Dhe 400 Kapuqa.Qmimi Me Marrveshje.Per Me Shum Na Kontaktoni Ne NR.044-360-960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim