Shesim dyer edhe me kompenzim 50/50

Shitet nga: AKS AGENCY 30 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim dyer me qmime shume te volitshme,
Dyert jane te cilsise se larte ,
Shitjen e bejme me pakice dhe shumice.
Per shitje me shumice munde te bejme marrveshje edhe me kushte 50/50 me kompenzime me mallin qe merremi vesh.
Dizajnet e dyerve po ju ofrojm ne kete link.
Per me teper mund te na kontaktoni ne numre telefoni 045 903 902 ose ne nr.044 361 089
Me respekt
NSH. AKS AGENCY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim